Park Leśny Winnica, ul. Leśnej Polanki

Środa, 23 października 2019, godz. 19:00

Biuro Zawodów

Biuro zlokalizowane będzie Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego przy ulicy Leśnej Polanki 63/65 (Nowodwory, Białołęka).

Start-Meta

Start interwałowy z minutą 00 o 19:00 w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły.

Lista startowa:Runda 5

Trasa Spacerowa rusza w dowolnej minucie pomiędzy 00 a 30, korzystając z puszki "Start".

Przy liście startowej oznakowane będą osoby uprawnione już do odbioru medalu za udział w min. 4 rundach. Same medale tym razem już zostaną dostarczone i będą wręczane po zakończeniu biegu.

Dojazd

Możliwy dojazd komunikacją miejską do pętli Nowodwory, autobusy 126, 186, 509, 516, 518, 741. Dojście do szkoły ok. 700m. Lub do przystanku na żądanie Grzymalitów autobusami 211 i 516, dojście 250m. W pobliżu szkoły znajdują się 2 place służące za parkingi, na których zmieści się kilkanaście samochodów.

Zasady ruchu

Zawody ponownie w całości odbywają się w terenie leśnym.

Punkty kontrolne

Punkt kontrolny będzie się składał z lampionu z odblaskiem i stacji SI. Na stacji SI znajduje się kod punktu kontrolnego. Potwierdzanie PK odbywa się tradycyjnie poprzez przyłożenie karty SI do otworu w stacji - w przypadku zwykłych kart SI; lub w sposób bezdotykowy (zasięg 15-20cm) w przypadku posiadania karty SIAC.

Parametry tras

  • Długa - 2.69km, 27PK
  • Średnia - 2.31km, 24PK
  • Krótka - 1.66km, 17PK
  • Spacerowa - 1.03km, 8PK

Wyniki

Tym razem to warunki pogodowe utrudniały nawigowanie. Mgła i światła czołówek tworzyły gęste mleko przed oczami. Kompletnie nowa mapka i nowy teren, niewielki ale dający możliwość stworzenia ciekawych i trudnych tras, które stwarzały wiele problemów.
Ostatnia runda nie przyniosła również roszad na podiach poszczególnych kategorii poza jedną: Elita męska. W tej kategorii, rzutem na tasmę, wygrywając ostatni bieg, Karol Galicz zapewnił sobie całościową wygraną w cyklu. Gratulujemy! Oraz gratulujemy wszystkim zwycięzcom pozostałych kategorii: Karolina Pacek, Julia Dolińska, Urszula Wąsiewicz, Joanna Parfianowicz oraz Krzysztof Wójtowicz, Bartłomiej Maciejewski, Mateusz Mioduszewski.

WYNIKI
MIĘDZYCZASY
Klasyfikacja GENERALNA (końcowa po 5 rundach)