Urząd Dzielnicy Białołęka, Modlińska 197

Środa, 9 maja 2018, godz. 19:00

Biuro Zawodów

Biuro zlokalizowane będzie w holu głównym Urzędu Dzielnicy Białołęka. Wejście główne od strony skrzyżowania Modlińska/Światowida.

Start-Meta

Start interwałowy z minutą 00 o 19:00. Start oddalony o 700m. Dojście wzdłuż ulicy Milenijnej. Wyznakowane. Meta na polanie przy ulicy Kącik, na tyłach urzędu oddalona o 250m od Urzędu.

Lista startowa: Runda 3

Trasa Spacerowa rusza w dowolnej minucie pomiędzy 00 a 30, korzystając z puszki "Start".

Dojazd

Rekomendowany dojazd komunikacją miejską do Urzędu Dzielnicy Białołęka. Następnie na piechotę ok. 200-400m na tyły Urzędu. Wokół Urzędu jest ogólnodostępny parking, z którego można skorzystać.

Zasady ruchu

Po raz pierwszy zawody odbywają się kompletnie w terenie leśnym.

Punkty kontrolne

Punkt kontrolny będzie się składał tradycyjnego stojaka ze stacją SI i lampionem o wymiarach 15x15cm. Na stacji SI znajduje się kod punktu kontrolnego. Potwierdzanie PK odbywa się tradycyjnie poprzez przyłożenie karty SI do otworu w stacji - w przypadku zwykłych kart SI; lub w sposób bezdotykowy (zasięg 15-20cm) w przypadku posiadania karty SIAC.

Parametry tras

  • Długa - 4.07km - 29PK,
  • Normalna - 2.71km - 21PK,
  • Spacerowa - 1.47km - 8PK

Wyniki

Pierwsza leśna runda za nami. Wyniki ukazały się tylko na Facebooku, zatem czas uzupełnić braki na stronie zawodów. Dziękujemy za liczny udział i dziękujemy Urzedowi Białołęka za gościnę w swoim budynku.

WYNIKI
MIĘDZYCZASY
Klasyfikacja GENERALNA (po 3 rundach)
MAPY